czwartek, 25 kwiecień, 2024
pluken
Home / Biznes / Akademia Wyceny Funduszy drogą do Europy®
Be New Pro 800x600

Akademia Wyceny Funduszy drogą do Europy®

Share Button

Według badań opinii publicznej mieszkańcy Ukrainy największą sympatią darzą Polskę oraz Unię Europejską. Znajduje to swoje przełożenie w kierunkach ukraińskiej emigracji, która od początku 2019 roku będzie mogła objąć też Republikę Federalną Niemiec. Według statystyk portalu Migracje.gov.pl wśród imigrantów z Ukrainy najsilniej reprezentowana jest grupa ludzi młodych, w wieku między 22 a 34 lata. Przed nimi otwiera się atrakcyjna ścieżka kariery na rynku kapitałowym.

O jaką pracę chodzi?

W Polsce działa około 1500 funduszy inwestycyjnych, łącznie z subfunduszami. Fundusze inwestycyjne inwestują środki zebrane od inwestorów w instrumenty finansowe np. akcje, obligacje, kontrakty w celu osiągnięcia zysku. Aktywa zgromadzone w każdym z funduszy są regularnie wyceniane po to, aby inwestorzy mogli podjąć decyzję kiedy wejść lub wyjść z danej inwestycji. Wyceną funduszy inwestycyjnych, czyli określaniem wartości ich aktywów, zajmują się księgowi funduszy.

Co jest potrzebne żeby zostać księgowym funduszy?

Najważniejsza jest bardzo dobra znajomość języka polskiego i języka angielskiego, umiejętność pracy z liczbami oraz przygotowanie merytoryczne. Wiedzę i umiejętności zapewnia Akademia Wyceny Funduszy, 160-godzinny program zaprojektowany i prowadzony przez praktyków zawodu – zespół prowadzących Be New Pro.

Jakie są korzyści z udziału w Akademii Wyceny Funduszy?

Przygotowanie do pracy na rynku kapitałowym to duże wyzwanie. Nowatorski program Akademii, stawiający na praktykę, daje zupełnie nowe możliwości oraz oszczędza czas. Praca w tym sektorze jest wciągająca, a zawód księgowego funduszy dobrze płatny i mocno poszukiwany w Polsce, a jeszcze bardziej w innych europejskich centrach finansowych, szczególnie w Luksemburgu. Liczba funduszy inwestycyjnych, które tam funkcjonują, jest znacznie większa.

W niedalekiej przyszłości również na Ukrainie usługi finansowe ulegną zmianom i zacznie się dynamicznie rozwijać branża funduszy inwestycyjnych. Te osoby, które nauczą się wcześniej zawodu i zdobędą doświadczenie w tym obszarze zagranicą, będą miały przewagę i to one będą budować fundamenty rynku kapitałowego na Ukrainie. One też będą miały szansę na powrót do kraju na najlepsze stanowiska w nowej branży.

Kompleksowe wsparcie przed i po szkoleniach

Firma Be New Pro utrzymuje relacje z pracodawcami z sektora rynku kapitałowego. Dzięki temu może rekomendować przeszkolonych absolwentów Akademii Wyceny Funduszy do pracy w branży. Firma współpracuje również z lektorami języka polskiego i języka angielskiego, którzy skupiają się na zwiększeniu biegłości językowej uczestników szkoleń.

Dla wszystkich, którzy myślą o zdobyciu dobrze płatnej i perspektywicznej pracy w Polsce lub w Unii Europejskiej, Akademia Wyceny Funduszy może być skutecznym środkiem do osiągnięcia tego celu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową i na nasz profil na Facebooku.

® – publikuje się na prawach reklamy

Share Button

Czytaj również

Fot. pravda.com.ua,

Ukraińska armia ostrzelała lotnisko na Krymie

Na zajęte przez Rosjan lotnisko Dżankoj spadły prawdopodobnie pocisko ATACMS. Lokalne media społecznościowe poinformowały o …