KIJÓW. 22 grudnia. UNN. Lider „UDARu” Witalij Kliczko wezwał uczestników Euromajdanu aby spędzili Boże Narodzenie i Nowy Rok na kijowskimm Majdanie Niezależności.
„Zapraszam! Będziemy stać, będziemy świętować Nowy Rok tutaj na placu! Świętujmy Boże Narodzenie z naszymi rodzinami stojąc tutaj?” – powiedział W. Kliczko podczas dzisiejszego wystąpienia.
Podkreślił również, że Ukraińcy są narodem europejskim i udowadniają to „walką o lepszą przyszłość” Ukrainy.
Źródło: UNN
http://www.unn.com.ua/uk/news/1287028-v-klichko-zaprosiv-ukrayintsiv-zustriti-novorichni-ta-rizdvyani-svyata-na-yevromaydani
Portal polsko-ukraiński Portal Polsko-Ukraiński jest portalem internetowym o charakterze analityczno-informacyjnym

