Kijów. 15 listopada. UNN. Prezydent Rosji Władimir Putin i premier Wielkiej Brytanii David Cameron podczas szczytu G20 w Australii rozmawiali niemal wyłącznie na temat sytuacji na Ukrainie – powiedział sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow. „Były to także rozmowy o fundamentalnych przyczynach obecnej niezgody między Rosją, USA i kilkoma krajów europejskich.”
W. Putin i D. Cameron wyrazili zainteresowanie „w odbudowie tych stosunków i podjęciu skutecznych działań na rzecz rozwiązania kryzysu, do czego przyczyni się do odrzucenie postaw konfrontacyjnych” – powiedział D. Pieskow.
Źródło: UNN
http://www.unn.com.ua/uk/news/1407031-v-putin-i-d-kemeron-mayzhe-povnistyu-prisvyatili-besidu-na-samiti-g20-ukrayinskiy-tematitsi-d-pyeskov
Portal polsko-ukraiński Portal Polsko-Ukraiński jest portalem internetowym o charakterze analityczno-informacyjnym

