niedziela, 25 wrzesień, 2022
pluken
Home / Biznes / Znajdź pracę w Europie z NeoProfessionals!
NeoProfessionals

Znajdź pracę w Europie z NeoProfessionals!

Share Button

NeoProfessionals jest nowoczesną agencją rekrutacyjną specjalizującą się w obsłudze klientów poszukujących kandydatów na stanowiska księgowe, finansowe, prawnicze czy związane z compliance. Specjalizujemy się w obsłudze funduszy inwestycyjnych, firm z sektora BPO/SSC, banków, kancelarii prawnych, firm zajmujących się obsługą korporacyjną spółek, doradców podatkowych oraz innych firm działających w branży finansowej.

Wierzymy, że nasze wspólne trzydziestoletnie doświadczenie w różnych rolach w powyższych branżach pozwala nam znaleźć dla klientów idealnych kandydatów. Nie jesteśmy jedynie rekruterami. My pracowaliśmy dokładnie na takich stanowiskach, na jakie rekrutujemy.

Jedną z naszych flagowych usług jest rekrutacja transgraniczna. Naszym celem jest łączenie najbardziej utalentowanych, wysoko wykwalifikowanych pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej z międzynarodowymi rynkami finansowymi, celem zapewnienia efektywnego kosztowo rozwiązania dla naszych klientów, oraz interesującej możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku dla utalentowanych kandydatów z Europy Wschodniej. Nasi Klienci mogą skorzystać z naszej bazy wysoko wykwalifikowanych, mobilnych, władających kilkoma językami oraz gotowych do podjęcia pracy za granicą kandydatów.

Naszą misją jest łączenie wiodących firm z utalentowanymi profesjonalistami, wspierając ich rozwój zawodowy i biznesowy. Specjalizujemy się w następujących obszarach:

  • Finanse, Księgowość & Controlling
  • Księgowość/Zarządzanie Funduszami
  • Usługi Korporacyjne & Powiernicze
  • Zarządzanie ryzykiem/Compliance/KYC
  • Zarządzanie aktywami (m.in. Nieruchomości & Private Equity)
  • Podatki
  • Prawo spółek / prawo handlowe
  • Audyt
  • Bankowość

Zarejestruj się w naszej bazie i wyślij swoje CV! – tutaj.

Zapraszamy też na naszą stronę internetową – tutaj i i na FB – tutaj.

® Publikacja na prawach reklamy.

info-for-ukraine

 

Share Button

Czytaj również

Fot. prezydent.pl

NATO ostrzega Rosję przed zastosowanie broni atomowej

Według sekretarza generalnego NATO, Rosji będą grozić poważne konsekwencje w wypadku zastosowania broni nuklearnej. „Oni …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.