czwartek, 25 kwiecień, 2024
pluken
Home / Wiadomości / Wiceminister Obrony Narodowej RP Tomasz Szatkowski z wizytą w LITPOLUKRBRIG
Fot. LITPOLUKRBRIG
Fot. LITPOLUKRBRIG

Wiceminister Obrony Narodowej RP Tomasz Szatkowski z wizytą w LITPOLUKRBRIG

Share Button

12 stycznia 2019 r. Wiceminister Tomasz Szatkowski odwiedził Brygadę Litewsko-Polsko-Ukraińską w Lublinie.

Wiceminister Obrony Narodowej Rzeczpospolitej Polskiej odwiedził Wielonarodową Brygadę LITPOLUKRBRIG w Lublinie.

Pułkownik Dmytro Bratishko, dowódca wielonarodowej brygady, pułkownik Michał Małyska, szef sztabu i major Kostas Petrovas, szef sekcji szkoleniowej, serdecznie przywitali honorowego gościa w dowództwie Brygady. Podczas wizyty, dowódca LITPOLUKRBRIG przedstawił zagadnienia dotyczące bieżącej i przyszłej działalności dla personelu, doświadczenia we współpracy międzykulturowej i międzynarodowej oraz specyfikę działania w środowisku wielonarodowym.

Jednokierunkowy briefing szybko stał się wzajemnym dialogiem, ponieważ wiceminister był bardzo zaangażowany w tematy omawiane z szefami sekcji. Pan Tomasz Szatkowski został zapoznany ze stanowiskiem dowodzenia, koszarami i warunkami zatrudnienia personelu Wielonarodowej Brygady.

Honorowy gość otrzymał od Dowódcy WB upominek z symbolami „LITPOLUKRBRIG”. Tomasz Szatkowski uhonorował personel monetami, upominkami i wpisał się do Księgi Gości Honorowych.

DSC01022 DSC01045
Źródło: LITPOLUKRBRIG

Share Button

Czytaj również

Fot. pravda.com.ua,

Ukraińska armia ostrzelała lotnisko na Krymie

Na zajęte przez Rosjan lotnisko Dżankoj spadły prawdopodobnie pocisko ATACMS. Lokalne media społecznościowe poinformowały o …