niedziela, 25 wrzesień, 2022
pluken
Home / Biznes / Akademia Wyceny Funduszy drogą do Europy®
Be New Pro 800x600

Akademia Wyceny Funduszy drogą do Europy®

Share Button

Według badań opinii publicznej mieszkańcy Ukrainy największą sympatią darzą Polskę oraz Unię Europejską. Znajduje to swoje przełożenie w kierunkach ukraińskiej emigracji, która od początku 2019 roku będzie mogła objąć też Republikę Federalną Niemiec. Według statystyk portalu Migracje.gov.pl wśród imigrantów z Ukrainy najsilniej reprezentowana jest grupa ludzi młodych, w wieku między 22 a 34 lata. Przed nimi otwiera się atrakcyjna ścieżka kariery na rynku kapitałowym.

O jaką pracę chodzi?

W Polsce działa około 1500 funduszy inwestycyjnych, łącznie z subfunduszami. Fundusze inwestycyjne inwestują środki zebrane od inwestorów w instrumenty finansowe np. akcje, obligacje, kontrakty w celu osiągnięcia zysku. Aktywa zgromadzone w każdym z funduszy są regularnie wyceniane po to, aby inwestorzy mogli podjąć decyzję kiedy wejść lub wyjść z danej inwestycji. Wyceną funduszy inwestycyjnych, czyli określaniem wartości ich aktywów, zajmują się księgowi funduszy.

Co jest potrzebne żeby zostać księgowym funduszy?

Najważniejsza jest bardzo dobra znajomość języka polskiego i języka angielskiego, umiejętność pracy z liczbami oraz przygotowanie merytoryczne. Wiedzę i umiejętności zapewnia Akademia Wyceny Funduszy, 160-godzinny program zaprojektowany i prowadzony przez praktyków zawodu – zespół prowadzących Be New Pro.

Jakie są korzyści z udziału w Akademii Wyceny Funduszy?

Przygotowanie do pracy na rynku kapitałowym to duże wyzwanie. Nowatorski program Akademii, stawiający na praktykę, daje zupełnie nowe możliwości oraz oszczędza czas. Praca w tym sektorze jest wciągająca, a zawód księgowego funduszy dobrze płatny i mocno poszukiwany w Polsce, a jeszcze bardziej w innych europejskich centrach finansowych, szczególnie w Luksemburgu. Liczba funduszy inwestycyjnych, które tam funkcjonują, jest znacznie większa.

W niedalekiej przyszłości również na Ukrainie usługi finansowe ulegną zmianom i zacznie się dynamicznie rozwijać branża funduszy inwestycyjnych. Te osoby, które nauczą się wcześniej zawodu i zdobędą doświadczenie w tym obszarze zagranicą, będą miały przewagę i to one będą budować fundamenty rynku kapitałowego na Ukrainie. One też będą miały szansę na powrót do kraju na najlepsze stanowiska w nowej branży.

Kompleksowe wsparcie przed i po szkoleniach

Firma Be New Pro utrzymuje relacje z pracodawcami z sektora rynku kapitałowego. Dzięki temu może rekomendować przeszkolonych absolwentów Akademii Wyceny Funduszy do pracy w branży. Firma współpracuje również z lektorami języka polskiego i języka angielskiego, którzy skupiają się na zwiększeniu biegłości językowej uczestników szkoleń.

Dla wszystkich, którzy myślą o zdobyciu dobrze płatnej i perspektywicznej pracy w Polsce lub w Unii Europejskiej, Akademia Wyceny Funduszy może być skutecznym środkiem do osiągnięcia tego celu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową i na nasz profil na Facebooku.

® – publikuje się na prawach reklamy

Share Button

Czytaj również

Władimir Putin i Siergiej Szojgu / fot. kremlin.ru, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=58648238

Rosja: częściowa mobilizacja to przyznanie się do porażki przez Putina

Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił dziś częściową mobilizację w Rosji z powodu trwającej wojny w …