sobota, 4 Lipiec, 2020
pluken
Home / Wiadomości / W. Janukowycz: dzisiaj odbędzie się spotkanie grupy roboczej z udziałem opozycji
janukowycz2

W. Janukowycz: dzisiaj odbędzie się spotkanie grupy roboczej z udziałem opozycji

Share Button

KIJÓW. 20 stycznia. UNN. Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz polecił Sekretarzowi Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Andrijowi Klujewowi powołać grupę roboczą z udziałem przedstawicieli gabinetu i Administracji Prezydenta Ukrainy do rozpatrzenia kwestii niezbędnych dla rozwiązania kryzysu politycznego.

Prezydent polecił również zorganizować spotkanie grupy roboczej z udziałem przedstawicieli opozycji w poniedziałek, 20 stycznia 2014 roku.

Jak informowano, prezydent wczoraj podczas spotkania z Witalijem Kliczko obiecał spotkanie w poniedziałek rano i powołanie komitetu złożonego z przedstawicieli Administracji Prezydenta, Gabinetu Ministrów i członków opozycji, który będzie zajmować się rozwiązaniem obecnego kryzysu.

Również wczoraj Arsenij Jaceniuk ogłosił, że przeprowadził rozmowę z prezydentem Janukowyczem i potwierdził jego gotowość do negocjacji.

Przypomnijmy, 19 stycznia między protestującymi i pracownikami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w stolicy doszło do walk na ul. Gruszewskiego.

Źródło: UNN

http://www.unn.com.ua/uk/news/1294754-sogodni-proyde-zustrich-robochoyi-grupi-z-opozitsiyeyu-doruchennya-v-yanukovicha

Share Button

Czytaj również

Fot. mil.in.ua

USA sprzedadzą Ukrainie sprzęt wojskowy za 600 mln dolarów

W ramach pakietu pomoc wojskowej strona ukraińska ma otrzymać m.in. kutry patrolowe typu Mark VI …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.