czwartek, 6 Sierpień, 2020
pluken
Home / Інтерв’ю / Наталя Королевскa: Вибори цe шанс, щоб зробити зміни в Україні

Наталя Королевскa: Вибори цe шанс, щоб зробити зміни в Україні

Share Button

З Наталією Королевской, лідером партії «Україна – вперед” говорить Даріуш Матерняк

Що є найбільш важливим для України в зв’язку з майбутніми виборами?

Для України це буде дуже важливі вибори, вони є прекрасною можливістю вносити зміни в політичній системі країни. Але ця зміна буде можливим тільки тоді, коли це будут справді чесні вибори, засновані на принципах справжньої політичної конкуренції. Тому дуже важливо провести ці вибори на демократичній основі. На жаль, в останні роки в нашій країні прийняли політичну війну, яка вичерпала потенціал країни. Продолжане цій ситуації може привести до катастрофи. Тим не менше, Українці заслуговують на щось більше, щоб жити в нормальній країнію

Які основні пункти програми партії „Україна – Вперед”?

Ми ставимо перед собою мету змінити економічну модель в Україні, засипати величезну прірву між бідними і багатими, яка в Україні щороку поглиблюється. Ми повинні використати наш економічний потенціал, аби створити передумови для формування потужного середнього класу в Україні, як основи демократії та стабільності. Тому ми вважаємо що держава повинна грати більш активну роль в економічних процесах – це підтримка стратегічних галузей промисловості, створення умов для свободного ринку та чесної конкуренції для малого та середнього бізнесу, забезпечення виконання соціальних гарантій держави за рахунок більш справедливого переросподілу національних багатств.

Чи вважаєте ви, працюючи з іншими політичними силами, і якщо так, з якою українськімi політичнмiі партями?

Точно не будемо співпрацювати з Партією Регіонів, яка зараз при владі. Тим не менш, ми готові до співпраці з усіма демократичними політичними силами, які поділяють нашу передвиборчу програму і готові співпрацювати в реалізації вимог, пред’явлених нами.

Як ви оцінюєте поточну економічну ситуацію в Україні? В українців потрібно турбуватися про економічну кризу?

Ми також знаємо, що Україна в цьому відношенні внутрішньо розділена. Ви можете побачити підрозділів в суспільстві між мільярдерами і простими громадянами існує величезний розрив з точки зору умов життя. Таким чином, одна з цілей нашої партії буде змінити цю ситуацію і скоротити розрив між багатими і бідними. У нас є план, підготовлений за вартістю рішення цих проблем.

Як a вaшa дyмкa пpo проблеми європейської інтеграції Українi?

Євроінтеграція повинна починатися з впровадження європейських стандартів в повсякденному житті – чесна економічна конкуренція, прозора відкрита політична система, верховенство права, незалежність судової системи. Я сподіваюся, що вибори пройдуть на демократичній основі і це стане для України першим кроком в європейському напрямку.

Як ви оцінюєте можливість таких питань, як газова угода з Росією або мовного закону?

В даний час однією з основних проблем в Україні є внутрішні розбіжності з питань, таких як, серед іншого, питання про мову, випадок вступити в НАТО або про роль ОУН-УПА в історії країни. Є політики, які роблять політичний капітал і підтримку цих розділів. Я думаю, що речі, які ділять людей повинні тимчасово залишити на задньому плані. Доказом того, що це можливе зміщення проблем есть EURO2012, коли Українці об’єдналися навколо спільної справи.

Share Button

Czytaj również

Fot. uk.wikipedia.org

Oksana Jurynets: rosyjska agresja nie zakończy się na Gruzji czy Ukrainie

Z Oksaną Jurynets, deputowaną do Rady Najwyższej Ukrainy VIII kadencji, członkiem ukraińskiej Delegacji Parlamentarnej przy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.